Мајката го слушнала бебето како плаче и исплашена влегла во собата: Таму здогледала сцена која ги топи срцата

27 март, 20190
bebe

Таа брзо истрча за да го смири своето дете, но кога влезе во собата имаше што да види.

Една мајка го слушна своето бебе како плаче во соседната соба. Таа брзо истрча за да го смири, но кога влезе во собата имаше што да види! Всушност, покрај креветчето беше нивното домашно милениче, куче бигл, кое ја нишкаше лулката за да го смири бебето.

Како изгледаше тоа, погледнете во видеото:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber