Мистерија на Родос – хорор на три плажи

9 април, 20190
rodos

Во период од 24 часа на грчкиот остров Родос, на три различни плажи се пронајдени три машки тела, пренесува ANA.

Се наведува дека првото тело било пронајдено на плажата помеѓу местото Афанто и Колимбија во саботата, додека вчера второто тело беше откриено на плажа во областа Глистра Афанто, а третото во Фалираки.

Грчката агенција вели дека властите на Родос започнале истрага, а телата биле однесени на судска медицина.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber