Најстрашното видео се шири низ светот: Жена ја бркаа 11 кучиња, следеше невиден хорор!

5 февруари, 20190
kucinja

Се појави вознемирувачко видео од жена која ја нападнаа 11-кучиња, кои на крајот ја соборија на земја, и го одгризале скалпот и ја изеле до смрт.

Видеото од надзорната камера покажува како Маргарита Н. (34) бега од кучињата кои ја бркаа во Текмак, Мексико.

Маргарита, која работеше на патарина, бегаше во паника, додека таа не падна надвор од погледот на камерата.

Ужасниот напад не е снимен од камерите, но локалните медиуми известуваат дека кучињата ја изгризале до смрт. Беше пронајдена со ужасни повреди – и недостасувале делови од месо и коса, а скалпот и беше откинат.

Таа наиде на кучиња на пат кон нејзината работа. Се верува дека ја нападнале, бидејќи отишла на нивна територија. Меѓутоа, полицијата не ја исклучува можноста дека кучињата ја надушкале неа.

Градоначалникот на тоа место наредил кучињата да бидат пронајдени.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber