Не се бричел 15 години! Неговата трансформација ќе ве остави без зборови!

3 септември, 20190
ds

Џош има 38 години, но поради брадата, тој изгледа како да е многу постар. Кога ја напуштил воената служба, тој едноставно престанал да се бричи.

Тој ја чувал брадата 15 години, и малку ја средувал од време на време.

Се запуштил и со гардеробата, па речиси и да не ги соблекувал истата јакна, фармерки и црните чизми. Неговата негрижа, започнала сериозно да и пречи на неговата сопруга, Хајди. Таа и се обрати на Опра Винфри, молејќи нејзините стилисти да се обидат да го средат нејзиниот пештерски човек.

Кога конечно беа готови, никој не можеше да го препознае, а покрај тоа што изгледа одлично, Џош изгледа и 5 години помлад.

Погледнете како изгледа сега:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber