Полицијата трага по оваа жена: Возела четири деца во автомобилот, а поради она што го направила сите се плашат од неа!

7 март, 20190
zena

Полицијата во САД e во потрага по жената која вперила пиштол кон една работничка во ресторан, а инцидентот е снимен од надзорната камера.

Полицијата наведува дека жената извадила пиштол во ресторанот на Vendy’s, во сабота околу 23:15 часот, кога поради нешто се разлутила.

По инцидентот, жената исчезнала во црн Нисан Алтими. Работничката изјави дека во автомобилот имало четири деца.

“Изгледаше како да ќе ме застрела”, рече таа.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber