Путин се посрамоти!

12 март, 20190
putin

Путин со години се обидува да го негува  „мачо имиџот“ .

Владимир Путин, претседателот на Русија, доживеа срам на прославата на Меѓународниот ден на жената.

Имено, Путин јаваше во придружба на полицајки на парадата, а во еден момент коњот престана да го слуша и почна да се движи наназад, наместо напред.

Ова се случи за време на посетата на местото каде што беше спроведена полициска обука во Москва. Путин потоа на полицијата и го поклони коњот наречен Златен воздух.

Путин со години се обидува да го негува „мачо имиџот“, и често го фотографираа во природа и со животни.

Погледнете:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber