Month: м.г

126699_marija-i-boba-lude-godine_ff.jpg
Неговата улога влезе во историјата на југословенската кинематографија Актерот Владимир Петровиќ, кого сите го паметиме по култната улога на Боба од серијата „Жикина династија“, за жал се повлече од светот на уметноста, но публиката сепак со ентузијазам ги раскажува неговите редови. Владимир денес го слави својот 65-ти роденден, а неговите верни фанови не го забораваат […]

sara.jpg
Нон стоп е во гаќички, на нејзиниот Instagram има само голи слики… добро, што е ова сега?! Манекенката Сара Сампајо „не е риба“! Вака главно звучат коментарите на нејзината последна објава на Instagram на која, како безброј пати порано, позираше во костим за капење. Сепак, моделот што го гледаме на модните ревии со години го […]

ea4d3e7a-4096-4898-8802-5b84f6a3ad91.jpg
Австралијанската актерка и комичарка Селесте Барбер пронајде нова доза на инспирација во разголеното видео на Џенифер Лопез. За разлика од целосно голата Џеј Ло, Селесте ги остави гаќичките и како латино дивата ги покри градите со рацете. Фотографијата ја сподели со своите 7,5 милиони следбеници на Instagram. View this post on Instagram A post shared […]

303226_selective-focus-photo-of-woman-wearing-red-beanie-1453594_f.jpg
Само два проценти од светската популација има зелени очи, од кои повеќе се жени отколку мажи, а повеќето живеат во Европа. Луѓето со зелени очи се посебни по многу нешта, а тоа го потврдија и експертите. Тие веруваат дека луѓето со оваа боја на очите се многу ранливи, верни во пријателство и љубов, искрени и […]

Cindy-Crawford-s-obitelji.jpg
Дали се ближи крајот? Супермоделот од 90-тите години, 54-годишната Синди Крафорд и сопругот Ранде Гербер, сопственик на фабрика за текила и дистрибутивен ланец, се во брак 22 години, но сега нивниот брачен брод опасно се лула на „брановите“ на можниот развод пишува Life&Style. Имено, двојката неодамна ја изложи на продажба својата семејна вила во Беверли […]

seks-krevet-10.jpg
Експериментирајте со малку поинакви сексуални пози Никогаш не е залудно да воведувате нови работи во вашиот сексуален живот. Експерт за сексуални односи, Ен Самерс, ја открила позата која според неа е најдобра за стимулација на Г-точката. Оваа секс техника се нарекува „повлечи и потегни“ и всушност е верзија на „doggy style “. Позата започнува со […]

profimedia-0238787982.jpg
Сите знаеме дека влијае на плимата и осеката, а замислете што му прави на човечкото тело, кое содржи 72% вода. Месечината е небесно тело најблиску до Земјата и затоа нејзиното влијание врз нас е најсилно. Сите знаеме дека влијае на плимата и осеката, а замислете што му прави на човечкото тело, кое содржи 72% вода. […]

394289_screenshot-8_orig-1.jpg
Пејачката Дара Бубамара веќе некое време ужива во љубовна врска со своето 24 помладо момче Иако првично ја криеја врската, сега не се двоумат да ја покажат својата љубов на социјалните мрежи, каде често ги информираат своите следбеници за секој свој чекор. Тие исто така редовно патуваат низ Европа, а овој пат на профилот на […]

1357725.png
Џорџ Клуни беше заводник број еден во светот. Познат во холивудскиот свет како вечен ерген, се сретна со згодната адвокатка Амал која ги спречи сите негови планови. Елегантната и паметна Либанка го измути толку многу што сакаше брак, а потоа и деца.Во своето последно интервју за телевизијата CBS Џорџ Клуни зборуваше пред се за новиот […]

maragrita-pica-830x0-1.jpg
Следете ги упатствата и ќе добиете совршен вкус на омиленото јадење на сите Италијанци Ако сте љубител на пица, а најмногу ја сакате Маргаритата, ова е можност да ја направите според оригиналниот рецепт откриен од познатиот италијански мајстор Франческо Маци. Тестото треба да се направи неколку часа однапред. Состојки: За тестото: -450 гр брашно за […]

severinaimilan1_0.jpg
Северина Којиќ и Нина Бадриќ долго време беа меѓу најпопуларните пејачки во Хрватска. И двете пејачки имаат своја публика која им е верна. Сепак, за нив двете може да се каже дека се дијаметрално спротивни кога станува збор за стилот, но и физичкиот изглед. За разлика од Северина, која отсекогаш била исклучително витка, Нина е […]

malo-jezero-peskara-restoran-zrenjanin_1000x0.jpg
Лишени сме од многу средби и љубовни желби, но во 2021 година тоа може да се промени Во 2020 година, немавме многу шанси да ги реализираме нашите планови. Лишени сме од многу средби и љубовни желби, но во 2021 година тоа може да се промени. Ова се 3-те знаци кои ќе ја запознаат вашата сродна […]

download-5.jpg
И покрај пандемијата и карантинот, Рита Ора организираше роденденска забава во еден лондонски ресторан и ја налути јавноста со својот потег. Поп-ѕвездата Рита Ора ги прекрши мерките на претпазливост поради пандемијата на корона вирусот со својата роденденска забава. Минатиот викенд Рита организираше тајна забава во лондонски ресторан со 30 лица, а со тоа ги разбесни […]

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi