Month: м.г

Untitled-19.jpg
Џонатан Џејмс (10) од Далас, паднал и умрел од дехидрација, откако неговиот татко и маќеа не му дозволувале да пие вода пет дена. На детето му било забрането да пие вода, бидејќи несвесно уринирало во својот кревет додека спиело. Малиот Џејмс умрел пред очите на неговиот брат близнак, Џозеф, пишуваат американските медиуми. Полицијата го уапсила […]

naslovna59.jpg
Видете што успеале да направат група креативни луѓе со помош на фотошоп на страницата Worth1000.com.  Креирале бизарни и одвратни коктели кои сигурно никој не би посакал да ги проба. На оние со слаб желудник не им препорачуваме да ги разгледаат фотографииве кои се само дел од нивните дела.      

naslovna-plastelin.jpg
Карен Калдикот е уметникот која ги има создадено овие скулптури од глина и пластелин. Нејзината инспирација се познатите светски личности од различни области. Сите скулптури се работени врз основа на фотографии. Погледнете ги делата!

rihanna8.jpg
Ријана, наводно планира да посвои дете од Хаити. Извори блиски до пејачката, која претходно откри дека се плаши од породување, откриваат дека Ријана е се поблиску до остварување на желбата, да овозможи дом и родителска љубов на посвоено дете. -“Таа е сериозна по тоа прашање и веќе се има испланирано. Ги ангажираше своите адвокати да […]

naslovna58.jpg
Мерилин Менсон и неговата девојка очигледно имаат потреба од медиумско внимание кое го привлекле покажувајќи лажни интимни делови. Во текот на минатата ноќ папараците ги фотографирале додека влегувале во автомобилот. Девојката на контраверзниот пејач на себе имала маска-кукла, плава перика и фустан со отвор на предниот дел кај препоните, а интимните делови и биле покриени […]

0695.jpg
Камуи Кобајаши е јапонски возач во Формула 1. Тој е роден на 13 септември 1986 во Амагасаки, Јапонија. Кариерата ја започнал на 9-годишна возраст, возејќи картинг. Меѓуота посериозно почнал да се занимава со овој спорт кога во 2004 се пријавил во Возачката академија на Тојота. Набрзо потоа почнал да се натпреварува во Формула Рено класата. […]

seks4.jpg
Дали сте знаеле дека една четвртина од жените се заљбуваат за парите?! За некои работи скоро никогаш не размислуваме, но кога вака ќе запреме и ќе погледнеме како стојат работите, можеме само да се чудиме што сè не шета по земјава или пак, само да се насмевнеме. Сигурно не сте знаеле некои од следниве факти: […]

Untitled-18.jpg
Исплашена мајка ја однела својата едномесечна ќерка на преглед во болница во Ријад, Саудиска Арабија. Веднаш по раѓањето бебето имало проблеми со столицата и многу повраќало. Докторите по неколку направени тестови останале шокирани. Во стомакот на бебето пронашле фетус. – Веднаш по пристигнувањето во болница, забележавме дека бебето има отечен стомак. Тестовите покажаа дека во […]

naslovna-playboy1.jpg
1. Јануари – Joan Bennett, родена во Чикаго, американски модел. 2. Февруари – Cherie Witter, родена во Еверет, Вашингтон, американски модел и актерка. 3. Март – Donna Smith, родена во Портланд, Орегон, американски модел. 4. Април – Cindy Brooks, родена во Пенсилванија, американски модел и актерка. 5. Мај – Kathleen Ann Shower, родена во Охајо, […]

seksi-devojki-so-tetovazi.jpg
Постојат многу убави девојки кои се заљубени во тетовирањето многу повеќе од посилниот пол. Сите мажи сакаат секси девојки, а овие не само што се секси,  туку имаат и добри тетоважи што уште повеќе ги прави привлечни. Погледнете ги најдобрите тетоважи на женските тела!

dosie-britni.jpg
Маркетинг компанијата “Бренд сенс партнерс” ја тужи Бритни поради кршење  на договорот и со тоа нанесување голема материјална штета на компанијата. Одлуката на судот во однос на тужбата е дека Бритни нема да ги исплати тие $10 милиони што компанијата ги бара и 35 отсто од продажбата на нејзините парфеми, но не само тоа туку […]

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris