Month: м.г

529.jpg
Можно е да најде љубов на секоја возраст – не мора да бидете млади за да го пронајдете вашиот партнер. Затоа често, жените мислат дека тие се престари за романса или врска и дека човекот секогаш сака некого кој е помлад. Но пронаоѓањето љубов не е само за млади. Постојат стории каде што двојките  се […]

424.jpg
Идеална замена за омилената пица. ПОТРЕБНИ СОСТОЈКИ: За тесто: 500 грама брашно Сув квасец 3 лажички масло за јадење 3 децилитри млака вода Лажичка сол Лажичка шеќер За фил: 250 грама мелено месо 200 грама кашкавал 100 грама кечап 1 мала главица кромид Малку чили или една помала пиперка ( по желба лута ) Оригано […]

235.jpg
За оваа техника не ви се потребни специјални инструменти или вештини. За да се трансформира обичниот досаден ѕид во интересен декоративен простор, е доволно да се обработи само еден од ѕидовите во просторијата, а останатите да ги обоите во некоја од употребените нијанси врз основниот ѕид.   Неопходни материјали: латекс боја за ѕидови во метални […]

1130.jpg
Ако мислите дека она што Ава и Урош го направија е скандалозно, ќе го смените мислењето кога ќе видите какви лудории се случуваат во истоименото реално шоу во другите држави низ светот! Ава и Урош http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=5w_ADxB_Ge8 Маријана и Немеш http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=HSIPUMoC-KU Ена Попов и Марко Милјковиќ Големиот брат – Хрватска http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=ZWtzr-601ds Големиот брат – Шпанија http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=4H9OxIZlkrY […]

1022.jpg
Откако почна да се емитува Големиот брат, во прв план испливаа нејзините поранешни бисери. Иначе старлетата во Хрватска е позната по изјавите кои баш и немаат многу смисла. Ова е само дел од нејзината богата колекција: http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=a2DRb5yneX0#!      

921.jpg
Боите на Фарма ги бранат Станија, Секси Сандра, Дарија Станојевиќ и Јована Николиќ, додека дресот на Големиот брат го носат Сораја, Ава Карабатиќ, Невена Миличевиќ и Ивана Стаменковиќ Синди. Станија Секси Сандра Дарија Станојевиќ Јелена Николиќ Од другата страна, во шоуто на Големиот брат засега во главна улога се наоѓа Ава Карабатиќ. Хрватската старлета сака […]

822.jpg
Антибактериските својства на јаболкото се познати. Потребата за конзумирање…повеќе од јасна. Сепак, би сакале да Ви ги претставиме предностите од надворешната употреба на јаболкото, токму во прилог на убавината. Јаболкото содржи киселини кои ја омекнуваат Вашата кожа, ѝ даваат сјај, мекост, ги чистат сите нечистотии…ја прават совршена !!! Магијата за кристално лице не ја чуваат […]

625.jpg
Кандидата е габа, нормален “жител” на слузокожата на човекот, а кога прекумерено ќе се намножи предминува во болест која доведува до поголеми проблеми. Одредете го нивото на кандида во организмот со следниов тест: Пред да си легнете, наполнете чаша со вода и оставете ја до креветот. Следното утро кога ќе се разбудите плукнете во водата. […]

1613.jpg
Москва – трудницата Олесија Булах (35) го изгубила бебето, а и сама едвај преживеала откако лекарите по грешка и убризгале раствор за балсамирање. После убризгувањето на формалин во нејзиното тело бебето по хируршки пат е извадено од нејзиното тело, додека Олесја успеала да преживее, но останала инвалид бидејќи голем дел од внатрешните органи и биле […]

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi