Category: Интересно

brian-austin-green-brajan-ostin-grin-460x0-1.jpg
Славниот актер беше фотографиран со танчерка 12 години помлада во топла прегратка. Американскиот актер и продуцент Брајан Остин Грин (47), кој е поранешен сопруг на убавата холивудска актерка Меган Фокс (34), беше фотографиран на Хаваи со својата нова девојка, танчерката Шарна Берджесс (35), а новиот пар изгледа многу заљубено. По разводот со Меган Фокс, актерот […]

1383167.jpeg-1.jpg
После спектакуларниот настап на новогодишната ноќ на Њујоршкиот Times Square, латино дивата ужива во заслужениот одмор, а своите верни следбеници на Инстаграм ги почести со издание во едно црвено бикини. View this post on Instagram A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) Неколку дена подоцна, со својот пост на Инстаграм, таа навести дека е на […]

Screenshot_3-2-1280x586.png
Пред да се сретне со принцот Хари, Меган Маркл водеше блог каде отворено зборуваше за нејзиниот приватен живот. Меган Маркл беше многу поотворена за јавноста пред да го запознае принцот Хари, а британските медиуми сега објавија за некои детали од нејзиното минато. Имено, Меган имаше блог наречен „The Tig“, кој го избриша, но некои работи […]

hilari-daf-830x0-1.jpg
И покрај тврдењата на Хилари, Центрите за превенција и контрола на болести никогаш не наведоа инфекција на окото како резултат на коронавирусот и тестирањето Актерката и пејачка Хилари Даф (33) објави серија фотографии и покажа како нејзиното семејство ги слави празниците, сепак сите ги забележаа очите на Хилари кои изгледаа поинаку. Хилари инаку е бремена […]

238849_j-lo-1_ls.jpg
Џеј Ло ни ја „продаде“ приказната. Зошто сме лути на неа? Џенифер Лопез е бомба. Изгледа сензационално и не би сакала да истакнувам „за свои години“, ​​но да. За нејзината возраст, таа изгледа сензационално. Сепак, Џенифер Лопез има нутриционист, приватен тренер, доволно пари за да одвои часови и часови само за себе и сите можни […]

test-licnosti-koje-ste-slovo-prvo-videli-830x0-1.jpg
Психолошките тестови станаа омилена содржина на многу корисници на Фејсбук и другите социјални мрежи. Многу тестови можат да откријат мали нешта за вас за кои можеби не сте биле свесни. Брзо погледнете ја сликата, која се состои од многу детали. Која буква ја видовте прво? Ако прво ја видовте буквата А …Луѓето блиски до вас […]

mia-e1609839281960.jpg
Некогашната македонска водителка, а денес инфлуенсерка Миа Костова е активена на социјалните мрежи. Таа е доста активна на својот „Инстаграм“ каде што речиси секојдневно постира фотографии и покажува што прави, како го поминува времето, ги рекламира своите пријатели, дава совети и препораки, покажува како се дружи со својот син Андреј… Миа често знае да и […]

kekek.jpg
Џенифер Лопез пееше за Нова Година на празниот Тајмс Сквер во Њујорк, а нејзиниот настап беше пренесуван на телевизија, но изгледа дека ова не и ’одговараше на нејзината долгогодишна ривалка Мараја Кери. Додека Мараја ја интервјуираа водителите Андерсон Купер и Енди Коен за време на новогодишната ноќ, многумина заклучија дека пејачката била испровоцирана од слушањето […]

maluma-dzenifer-830x0-1.jpg
Светската sвезда објави ново видео кое привлече внимание Пејачката и актерка Џенифер Лопез нашироко го рекламира својот бренд за козметика, а во новото видео покажа како ја отстранува целата шминка. На видеото кое трае 7:25 минути, Џеј Ло е комплетно нашминкана во бањарка. Како одминуваше времето, таа ја отстрануваше шминката чекор по чекор, за на […]

carls.jpg
Првите гласини дека принцот се гледа со американска пејачка се појавија во 90-тите години на минатиот век. Секој знае дека бракот на принцезата Дијана и принцот Чарлс не беше како од бајка. Далеку од тоа, парот го шокираше Светот кога во 1992 година објавија дека ќе живеат одделно, а четири години подоцна следуваше развод. Дијана […]

shutterstock445176940-830x0-1.jpg
Најпознатиот поранешен пар има три посвоени и три биолошки деца Актерите Бред Пит (57) и Анџелина Џоли (45) важеа за еден од најубавите и најхармонични парови, но тие се разведоа по 11 години врска и две години брак, а заедно имаат шест деца. Имено, двајцата имаат три посвоени и три биолошки деца кои од раѓањето […]

Screenshot_1-3.png
Тања Робертс почина на 65-годишна возраст во калифорниска болница откако сПочина девојката на Бонд и ангелот на Чарли, кои сите ги знаат по улогата во саканата хумористична серијае падна во нејзиниот дом на Бадник. По прошетката со кучињата на Бадник, таа паднала во нејзиниот дом и била итно хоспитализирана и ставена на респиратор, но нејзината […]

glumex.jpg
Татко на четири деца вели дека најнепријатниот дел од болеста за него било тоа што вирусот му оневозможил да добие ерекција и го лишил од сексуалниот нагон.Актерот и комичар им порача на луѓето да се вакцинираат против коронавирус ако можат. Тој тврди дека е подобро отколку да се зарази со вирусот, за кој вели дека […]