Month: м.г

520.jpg
Денес е срамота доколку уште од 6-то-одд не си во врска. Денес е срамота доколку не пушиш цигари. Денес многу се зборува а малку се знае. Денес е срамота да немаш Ајфон! Денес наместо мажите да ги сакаат девојките со добар карактер, ги сакаат оние што се курви! Овоа го прават и девојките! Денес е срамота […]

417.jpg
Тајниот живот на арапските плејбои на Емиратите е табу тема, за која не се говори. На Западот, тоа не е никаква тајна, токму затоа што истите тие принцови од врелото лето на Емиратите бегаат во Европа и САД, каде трошат огромни суми на нивните пороци. Само пред неколку недели шеикот Калид бин Хамад ал-Тани од […]

314.jpg
Жените кои веќе долго време се во брак велат дека за човекот со кого решиле да го поминат остатокот од животот во еден момент од нивната врска сфатиле дека токму тој е вистинскиот. Како? Едноставно знаеле. Меѓутоа, на тоа може да ви укажат и следниве знаци. 1. Потполно е посветен на вас и вашата врска […]

2-copy.png
Иако се ретки и денеска сеуште има девојки кои чекаат да го кажат судбоносното да, па да имаат секс. Ова е приказна на една невина 26 годишна девојка и нејзиното искуство со мажите. „Не постои добро време на типот да му кажеш дека си девица. Првиот состанок? Премногу е рано. Вториот состанок? Можеби, но во […]

video-na-denot-8-stranci-prvo-se.jpg
Јордан Орам е кинематограф од Торонто кој побарал од 8 непознати луѓе да учествуваат во неговиот социјален експеримент – да се бакнат без претходно запознавање и со заврзани очи. Постојат многу слични експерименти како овој каде тотално непознати луѓе се сретнуваат за прв пат и споделуваат бакнеж, но она што е поразлично во ова видео […]

169.jpg
Доколку за првпат сте во долга врска, тогаш сигурно не знаете како да се однесувате во неа или пак како да постапите во одредени ситуации. Но, не грижете се, не сте единствени. Секој кој е за првпат во долга врска ги прави истите грешки, па затоа погледнете ги овие совети кои можат многу да ви […]

kako-da-go-povrzete-kompjuterot.jpg
Сигурно веќе ви се случило да посакате да гледате некој натпревар, а ниту една телевизија не го пренесувала. Не е проблем, живееме во 2015. година и речиси се` може да се најде на интернет, па така и live stream за повеќето настани. Но, зошто да се ограничите и да гледате на компјутер, кога со само […]

1017.jpg
Иако многумина мислат како без својата прва шоља кафе не можат правилно да го започнат денот, науката има нешто поинакво тврдење. Имено, кога и да сме будни, хемикалијата наречена аденозин, полека се насобира во нашиот мозок. Потоа, таа се спојува со одредени рецептори внатре во него како и тие меѓусебно ја успоруваат неговата активност. Така, […]

09.jpg
Судската медицина ја утврдила причината за смртта на единствената ќерка на американската пејачка Витни Хјустон, Боби Кристина Браун, меѓутоа резултатите од обдукцијата не може да бидат објавени, бидејќи постои забрана за тоа. Во соопштението на канцеларијата на Судската медицина во округот Фултон, забраната за откривање на поединостите од обдукцијата на Боби Кристина Браун била наложена […]

08.jpg
Погледнете го ова видео и добро размислете! Спенсер Четкарт направил краток документарен филм под назив „Лагите во кои живееме“. Вреди да се погледне… https://www.youtube.com/watch?v=auLKbhiSHLE

devojchevo-kje-vi-gi-stopi-srcat.jpg
Малечката Тијана ги стопи срцата на милиони луѓе ширум светот. Таа и одржа неверојатен говор на својата мајка во кој ги моли нејзините родители, кои се разведени, да останат пријатели. Погледнете го видеото кое досега има 1,5 милион прегледи на Јутјуб.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris