11 август, 2020

Кога BMW лета према вас

24 август, 2011, Нема коментари
Сите се надеваме дека никогаш нема да бидеме во ситуација во која автомобил надвор од контрола ќе лета со полна брзина према нас. Ако сте радознали погледнете како тоа би изгледало. Имаме пример на...

Сури Круз цела во солзи … и го нема ќебенцето :)

24 август, 2011, Нема коментари
Иако многумина славното 5 годишно девојче го прогласуваат за новата модна икона, сепак на крајот може да се каже дека таа е само мало девојче чии желби мора да ги исполнат мама и тато....

Што прави мајмун кога му е досадно? :)

24 август, 2011, Нема коментари
Што прави мајмунов???  Се „зеза“ со другите животни и им оди на нерви 🙂 Сигурно му е ужасно досадно 🙂   httpv://www.youtube.com/watch?v=pOtOkMHmBZE

Што се дереш бе брат… Пазиииии ти падна нешто! :)

24 август, 2011, Нема коментари
Му паднаа забите не знаеме од што?? Дали поради судијата или голманов треба да си го смени забарот !!!!

Во која држава жените се најнесреќни?

24 август, 2011, Нема коментари
Анкетата, во која се вклучени повеќе од 4.000 жени од пет најголеми земји покажа дека 76% од испитаниците од Италија не се задоволни со своите животи, во споредба со 51% од жените од Велика...

“Мртвата Ејми Вајнхаус” го покори Google

24 август, 2011, Нема коментари
Терминот “Ејми Вајнхаус мртва” беше еден најбараните изрази на Google ова лето. Ова лето беше означено од страна на многу нешта, но веста за трагичната смрт на младата пејачка е поим кој го покори...

Наташа Беквалац „спаси глава“ од ќотек… Се појави девојката на албанскиот бизнисмен!!!

24 август, 2011, Нема коментари
Врската на Наташа Беквалац и албанскиот бизнисмен Феликс деновиве е топ тема за разговор. Ситуацијата уште повеќе се вжешти, особено откако излегоа гласини дека во ресторанот во кој вечерале се појавила девојката на Феликс...

Бејби бум во Холивуд?

24 август, 2011, Нема коментари
Како што изгледаат работите, холивудските двојки изгледа се фатиле за работа. По веста дека Бенисио дел Торо стана татко, денеска ви соопштуваме дека принова чекаат и познатите актери Бен Афлек и Џенифер Гарнер. Таблоидите...

„Пукна тиквата“ помеѓу Вил Смит и Џада Пинкет Смит! На повидок уште еден развод во Холивуд :(((

24 август, 2011, Нема коментари
Дека не е се така како што изгледа, покажаа и Вил Смит и неговата сопруга Џада Пинкет Смит. Иако нивниот брак изгледаше совршен, таблоидите нашироко пишуваат за разводот на славната двојка, по 13 години...

Бојкот на концертот ” Мајкл засекогаш “

24 август, 2011, Нема коментари
Илјадници фанови на Мајкл Џексон ги здружија силите за да лобираат да се откаже концертот во негова чест, кој е закажан за 8 Октомври. Во отворено писмо до организаторите на концертот “Мајкл засекогаш”, членовите...

Мараја Кери ги вежба кучињата или таа вежба!?

24 август, 2011, Нема коментари
Мараја Кери позната е како голема  љубителка на животните и не треба да не чуди тоа што дома има голем број на мачки и кучиња. Пеачката овие денови на Твитер откри како и нејзините...

Близнаци со сурогат мајка

24 август, 2011, Нема коментари
Глумецот Вилијам Питерсен  од хит серијата ЦСИ и неговата сопруга Џина Цироне добија момче и девојче бизначиња од сурогат мајка на 5 јули во Лос Анџелес. Бебињата се родени пред време, но веќе се...

Верувале или не, најстариот алигатор на светот живее во Белград! :)

23 август, 2011, Нема коментари
Во Белград живее најстариот алигатор на светот. Оваа титула алигаторот Мујо ја добил откако во зоолошката градина во Рига, Литванија, на својата 75 година загина алигаторот Чабулитис, кој до тогаш беше носител на старосниот...
Почетна // Категорија "Sun Story" (Page 1650)
Горе