15 јули, 2020

Видео: Порничот на Мерлин Монро од тинејџерските денови е лажен!

8 август, 2011, Нема коментари
Сопственикот на порно филмот на Мерлин Монро од нејзините тинејџерски денови бара 500.000 долари за краткиот филм кој е од 40-те. Но заштитниците на имиџот на Мерлин велат дека станува збор за лага. Сепак...

Сите секси изданија на Ким Кардашијан

8 август, 2011, Нема коментари
Атрактивната старлета Ким Кардашијан важи за една од најпосакуваните жени. Таа е една од оние кои се залужни за повторното враќање на облините во тренд. Погледнете ги секси изданијата на Ким на плажа.

Има ли полошо од пушење? Имааааа :) Јупиииии :)))

8 август, 2011, Нема коментари
Што е полошо за здравјето од пушењето? Осаменоста. Поточно, долгорочното одвојување од другите луѓе штети еднакво како и 15 испушени цигари во денот. Резултатите од едно ново истражување покажале дека долгорочната социјална изолација му...

Роби се налути, сакал да го убие продуцентот?

8 август, 2011, Нема коментари
Роби Вилијамс знае да биде и агресивен, па дури и насилен. Тој на снимањето на една од неговите нови песни толку се налутил што го нападнал продуцентот. Не му се допаднала работата на продуцентот...

Има ли потажен поглед од овој? :(

8 август, 2011, Нема коментари
Нема крај на радоста која ни ја даваат домашните миленици. Ова персиско маче е едно од најслатките кои сме ги виделе, со неодолив поглед. Персиското маче се вика Индија и веруваме дека ќе ви...

Нема да верувате колку Ријана троши за фризури!?

8 август, 2011, Нема коментари
Познатата пејачка од Барбадос постојано ги менува своите фризури, скоро и да нема настап, а таа да нема сменето нешто. Дали некогаш сте се запрашале колку троши Ријана на фризури? Судејќи по пишувањето на...

Скарлет во бабински гаќи

8 август, 2011, Нема коментари
Скарлет Јохансон е секси што и да облече. Таа уште еднаш ја оправда титулата за најсекси жена на годината. Скарлет го снимала секси едиторијалот за Францускиот магазин Elle, каде позира во долна облека. Сепак...

5 албуми кои ќе го „збудалат“ светот! Доаѓаат скоро-за бој СПРЕМНИ! :)

8 август, 2011, Нема коментари
Верувале или не, до крајот на 2011 година останаа неполни пет месеци, а имаме чуство дека светската музичка сцена во изминатите седум не ни понуди доволно добар материјал за пресулушување. Издвоивме малку време и...

Карлеуша како Таличниот Том:)

8 август, 2011, Нема коментари
Карлеуша му нослеа среќа на Душко, секогаш кога ќе се појавела на стадионот тој победувал. Ете ја среќната ѕвезда на Душко. Јелена е Талична. Кога и да се појави на стадионот ја освојуваме победата....

Николинче како “ходајучи секс”:) Кај и да се појави се дига … прашина

8 август, 2011, Нема коментари
Атрактивната Хрватска водителка уште еднаш одржа лекција за сексипил. Таа како и секогаш кога ќе се појави, краде воздишки и кај двата пола. Овој пат Николина е “фатена” на брод каде уживаше заедно со...

Балони за Гинис

8 август, 2011, Нема коментари
Канадскиот уметник Фан Јанг не прекинува да ја воодушевува публиката ширум светот со своите спектакуларни балони од сапуница. Во текот на претставата во Пекинг тој успеал да го собори Гинисовиот рекорд и во еден...

Музичар од Тенеси има гитара со 27 жици

8 август, 2011, Нема коментари
Кеит Медли (Keith Medley) е е мајстор за изработување на гитари целиот негов живот, и додека тој ги креираше по нарачка креираните инструменти за многу познати музичари, неговата најинпресивна гитара е една која ја...

Лего коцките стигнаа на Јупитер :) Кучиња и мачки ќе ги заменат – играчки :)

7 август, 2011, Нема коментари
Онаму каде што човековата нога не зачекорила, заминаа мали Леговци. Сондата Џуно нема екипаж, барем не луѓе, но во истражување на планетата Јупитер заминаа римскиот бог Јупитер, неговата жена Јунона и Галилео Галилеј, кои...
Почетна // Категорија "Sun Story" (Page 1640)
Горе