Month: м.г

s316.jpg
Повеќето дами по врмето на првите три сексуални контакти создаваат впечаток за партнерот, врз основа на што одлучуваат дали ќе продолжат да се гледаат со него или не. Поголемиот дел од жените изјавиле дека после првиот сексуален контакт каде партнерот не се претставил во најдобро светло, ќе има уште две шанси да го докаже спротивното. […]

s224.jpg
Неодамна во виртуелниот свет вистински бум направи порталот WotWentWrong – социјална мрежа преку која луѓето можат да поднесат извештај за причините зошто ја прекинале врската со партнерот/ка . Сега, врз основа на тие информации, уредниците на порталот објавиле материјал во кој се наведини како еден вид статистика, најчестите причини за распаѓањето на врската. Пример: Сте […]

1474.jpg
Никол Шерцингер уште додека беше во групата Pussycat Dolls, пееше: “Зарем не сакаш да имаш згодна девојка како мене”. Се чини дека Луис Хамилтон оваа порака серизоно ја сфатил и сега не се одвојува од неа. Двојата изминатиот викeнд одмараа во Италија, а Никол навистина го оправда епитетот убавица. 33 годишната пејачка покажа извонредна фигура. […]

y90.jpg
Американската компанија „Нетфликс“, чија вредност на берзата е проценета на 6 милијарди долари, одлучила на своите вработени да не им го ограничува времето за одмор, па затоа секој може да си земе одмор кога сака и колку сака. Во обид да се ослободи од непотребната папирологија која е потребна кога некои од 900-те вработени сака […]

u13.jpg
Бидете со стил и елегантни од глава до пети, при што основно е да не ги заборавите ситните детали, како што е на пример педикирот. Совршено средени стопала и нокти на нозете се апсолутно задолжителни за во лето. Па затоа бидете во чекор со најновите модни тенденции и дозволете си да експериментирате со најновите идеи […]

jessica-simpson.jpg
Пред речиси еден месец таа стана горда мајка за прв пат. И сега новопечената мама Џесика Симпсон пред целиот свет ја покажа малата ќерка Дру Максвел Џонсон, со која позирала за магазинот People. “Мојот живот целосно е изменет. Од тоа како спијам, до начинот на кој размислувам, мојата Максвел е центар на сè. Гледам во […]

marihuana.jpg
Кога дошло време за плаќање на порцијата храна, еден маж се послужил со необично средство за плаќање. Еден човек во ресторанот Denny’s нарачал порција во вредност од 9.91 долари.Но кога дошло времето за плаќање, се послужил со навистина необично средство. На келнерот тој му дал еден долар и вреќичка со марихуана!Кога келнерот не го прифатил […]

Еден човек од Колорадо, САД, заминал во болница поради болки во бубрегот и таму открил дека всушност е жена. Фотографот, Стив К. цел свој живот се чувствувал поразлично од своите врсници. Затоа тој не се изненадил кога пред неколку години медицинската сестра му соопштила дека тој е жена, односно дека има внатрешни женски репродуктивни органи.. […]

0419.jpg
Оваа сезона не треба да се грижиме за изборот на бикини, зошто во моментов на пазарот има неверојатно богат избор на нови и модерни модели. Можете да изберете било која боја, бидејќи сезонава сите бои се актуелни, особено предност имаат необичните комбинации, цветните дезени, анимал принтот, комбинации од неколку принтови, интересни додатоци како марами, накит […]

y874.jpg
Ќе се откажам од сексот акок нашите победат на европското првенство! Зградоначалникот на Загреб е страствен љубител на фудбалот, коментирајќи го престојното европско првенство во Украина и Полска, изјавил на што се е подготвен да направи ако хрватите освојат титула. Како гостин во една радио емисија градоначалникот изјавил: „Ќе се откажам од сексот цела година […]

.jpg
Фронтменот на групата Аеросмит Стивен Тајлер позираше на своето ново милениче со чeтири тркала. Тајлер го купи најбрзиот кабриолет во светот а тоа задоволство го чинеше 1,1 милион долари.Hennessey Venom GT Spyder постигнува до 321км/h за 15,9 секунди, односно осум секунди побрзо од Bugatti Veyron.Стивен е првата личност кој побарал ваква кола без кров. Стивен […]

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris