Month: м.г

dijamanti.jpg
Дијаманти во калта – исчистете ја калта од себе и блеснете пред светот! Тоа се жени жртви на сопствената ниска самодоверба. Најчесто се многу интелигентни, добро воспитани, дури и повеќе од потребно. Секоја од нив би можела да биде вистинска кралица, а наместо тоа доброволно ја прифатила смирената улуга  на речиси невидливо постоење. Причините можат […]

vino1.jpg
Понекогаш се прашуваме дали можеби експертите не ги местат резултатите од истражувањата  во своја полза. Ете сега последната вест со која решија да не израдуваат е дека црвеното вино лекува депресија. И за да го направат нашиот ден уште подобар, тие додаваат дека не само виното но и чоколадото, зрнестите храни, чајот и некои цитруси […]

kovceg.jpg
Пенг Сихуа (101) се вратила од мртвите на денот на сопствениот погреб и ги шокирала своите ќерки и сите останати жители на местото Шеншуидонг во Кина. Телото на старицата го пронашле нејзините ќерки. Старицата не дишела и немала пулс. Тие верувале дека нивната мајка е мртва, па и спремиле погреб наредниот ден. Пред да го спуштат […]

kim6.jpg
Ким Кардашијан долго време ја криеше веста за својата бременост, а кога ја потвди својата бременост, во јавноста на сите можни начини се обидуваше да го сокрие стомакот. Меѓутоа, сега веќе помина доволно време за стомакот за стомакот да и се заокружи, што е невозможно да се сокрие. Така Ким е фотографирана пред некоја вече […]

.jpg
Во Тајван неодамна беше отворен првиот ресторан на тема Барби, опремен со розови сепареа, маси во облик на чевел со висока потпетица и столови украсени со балетски фустани. Во ресторанoт се служи интересна храна, започнувајќи од добро познатите macarons, кои исто така се во розова нијанса. Морската храна е меѓу најбараната, исто како и малите […]

.jpg
Корисниците на Ајфон и Андроид од сега на своите „паметни“ телефони ќе можат да превземат една многу интересна апликација „Condom Size“ која служи за унапредување на сексуалната едукација, така што мерките на вашиот пенис ќе ги спореди со други познати величини. Правилата според кои се мери машката „гордост“ се многу едноставни, бидејќи апликацијата функционира на принципот […]

kokain.jpg
Две жени се уапсени на аеродромот во Њујорк кога полициските кучиња на нив намирисале дрога во пределот на задникот. Се испоставило дека девојките носеле пелени полни со кокаин. Присила Пена и Мишел Блејсингел од Њујорк по враќањето дома од одморот во Доминиканската Република понеле “мал” сувенир – кокаин. За незабележани да ја поминат контролата на […]

beyonce1.jpg
Бијонсе е под голем притисок се да биде совршено. Одбројувањето фицијално започна и Бијонсе на нејзиниот официјален веб-сајт веќе со денови ги известува своите фанови како напредуваат подготовките за најочекуваниот настап на годината – секако се работи за полувремето на Super Bowl кој оваа година се оджува во Њу Орлеанс! Часови и часови вежбање, пот, […]

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris